Zsem.legnica.pl - zobacz, co sprawia, że Zespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych w Legnicy to dobry wybór szkoły średniej.

zsem.legnica.pl

okulary rowerowe korekcyjne
Zespół Szkół w Legnicy należy do czołówki szkół średnich w Polsce. Posiada wszystkie zasoby, których potrzebuje rozwijający się uczeń, aby odnieść sukces.

Dobra lokalizacjaZSEM w Legnicy znajduje się w samym sercu miasta, dzięki czemu dostęp do kultury jest zdecydowanie ułatwiony.

Nauka na wysokim poziomieKadra nauczycielska składa się z wysoko wykwalifikowanych i dobrze wykształconych profesjonalistów, którzy wiedzą, jak zapewnić najlepsze doświadczenie edukacyjne dla każdego ucznia. Każdy nauczyciel stara się podchodzić indywidualnie do każdego ucznia i stosować spersonalizowane metody nauki. Nie zapominając także o tym, jak ważna dla każdego z podopiecznych jest integracja z grupą.

Wiele kierunków kształceniaZespół Szkół w Legnicy oferuje wiele kierunków kształcenia, m.in. technik informatyk, technik grafiki, technik poligrafii cyfrowej, technik elektryk. Wybierając odpowiedni program, który jest dopasowany do zainteresowań ucznia, zwiększasz szanse na rozwój zawodowy w przyszłości. Wiele absolwentów naszej szkoły często decyduje się na dalszą część edukacji - studia na uczelni technicznej.

Nie tylko szkołaZSEM w Legnicy to nie tylko szkoła, ale przede wszystkim duża społeczność, która bierze udział w wielu ciekawych projektach i konkursach. Uczniowie są zachęcani do brania udziału w przeróżnych zajęciach pozalekcyjnych i do aktywnego współtworzenia relacji międzyludzkich. To, co wyróżnia ten zespół szkół, to niezwykle rozwinięte relacje międzyludzkie i zaangażowanie uczniów w jej promowanie.

Wysokiej jakości zaplecze technologiczneZSEM w Legnicy przyciąga uczniów nie tylko ze względu na nastawienie do nauki. To także mocno rozwinięte zaplecze, które sprzyja w tworzeniu lepszego miejsca do nauki. Szkolny sprzęt sprawia, że nauka może przerodzić się w fantastyczną podróż w głąb świata techniki i elektryki.